Events

Dita Nderkombetare e Gruas / Dita e Nenave

Shoqata Shqiptare-Amerikane e WA “Drita e Arberise” ju fton per nje mbremje me muzike, valle, dhe argetim me rastin e Dites se Nenave.

Per kenaqesine tuaj kemi organizuar nje mbremje me instrumentisti/DJ – Elvis Tershana.
Per te evituar kerkesat e shumta per kenge gjate mbremjes, Elvisi na ka kerkuar qe kur te blini biletat te shtoni ne kutine e komenteve tituj kengesh qe keni deshire. DEA do ja japi listen a kengeve instrumentistit dhe ai do ti shtoi ato kenge ne listen e pregatitur per mbremjen e 9 Marsit. 

  • Festa do te mbahet te: Nile Shrine Golf Course – Event Center
  • E Shtune 09 Mars 2024 @ 5pm-12am
  • Sherbehet darke e plote me 3 kurse (buffet)
  • Tavolinat kane kapacitet per 8 persona, venue lejon 9 person ose 10 but kjo e fundit do ishte shume ngushte gjate konsumimit te darkes. 
  • Biletat mund te blihen vetem online

Nile Shrine Event Center duhet ta kete numrin e plote te mysafireve jo me vone se 4 Mars (e hene), per shkak te pregaditjes se ushqimit.
Per te qene sa me transparent dhe per te mundesuar rezervimin e tavolinave specifike, nuk do te pranojme bileta cash apo me check te dera.

No products were found matching your selection.